Temizlikte İnsan Sağlığı ile Uyumlu Dezenfektan Kulanımı

Sosyal ortamlarda önemli bir gereksinim olan temizlikte ekolojik deterjan kullanımı canlıların sağlığına zarar vermiyor.

Günümüzde daha fazla önem kazanmaya başlayan temizlikte ekolojik dezenfektan kullanımı gündem olmaya başladı. Özellikle evcil hayvan, bitki ve insan sağlığına olumsuz etkisi olan dezenfektanlar bir zararlıyı ortadan kaldırırken diğerini de olumsuz etkileyebiliyor. Bu durumdan kurtulmak isteyen işletmeler, öncelikle iyi bir temizlik hizmeti alabilecekleri kurumsal şirketler aramaya başladı. Sil Süpür olarak alanında uzman bir temizlik personeli ekibiyle hizmet verdiğimiz sektörde, çok sayıda dezenfektan ürününü güvenle kullanıyoruz. Silperox yeni nesil bir dezenfektan desteği sağlıyor. Tüm yüzeyler ve hava üzerinde etki gösteren ürün, canlıların sağlığını da olumsuz etkilemez. 

Kamuya açık birçok iç mekanın düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Güvenle tercih edeceğiniz çok sayıda dezenfekte ürününde farklı olarak canlılara ve doğaya zarar vermeyen bu ürün her yerde kullanılabilir. Farklı yüzeyler için uygun olan ürünü dezenfekte yapılacak olan tüm alanlara sürebilirsiniz. 

Silperox İçeriğinde Ne Var?

Kolloidal nano metalik gümüş ve hidrojen peroksitin kombini olan ürün az miktarda bile büyük başarıya sahiptir. Belirlenen miktarlarda suyla karıştırılarak kullanılan ürünümüzü birçok şekilde yüzeylere ve havaya uygulayabilirsiniz. Birçok ürün kullanmak yerine tek bir ürün kullanarak, üst düzey bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Oksidasyon ile dezenfeksiyon yapan bu ürünün içeriği insan sağlığı ile uyumlu dezenfektan olarak birçok yerde kullanılabilir. 

Hastane, okul, otel, restoran, ofis, fabrika, üretim tesisi, kalabalık alanlar ve daha birçok yerde güvenle kullanabileceğiniz Silperox, aradığınız kaliteyi her yerde bulacağınız bir temizlik vaat ediyor. Kanserojen olmayan ürün sayesinde biyofilmler yok olarak ortamdaki fiziksel özellikler değişmeden birçok mikroorganizmanın yok olması mümkün olur. 

Silperox Nerede Kullanılabilir?

Ameliyathaneler ve yoğun bakım ünitelerinde güvenle kullanabileceğiniz ekolojik dezenfektan ürünümüz, sizin için güvenli bir seçim olacaktır. Ameliyathaneler, hasta odaları, tıbbi ekipmanlar ve daha birçok yüzeyde en üstün performansı gösterecek olan Silperox'u güvenle kullanabilirsiniz. Sil Süpür ailesinin alanında uzman çalışanlarından dezenfeksiyon hizmeti aldığınız takdirde kullanılacak dezenfektanıSilperox olarak belirleyebilir, virüs ve bakterileri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırabilirsiniz.


Temizlikçi Ol