Çalışanlarınızı Korona ve Salgın Hastalıklardan Koruyun

Korona virüsü ve benzer salgın hastalıklardan korunmak için ofis temizliği ve dezenfeksiyonu oldukça önemlidir. 

Ofis temizliği ve dezenfeksiyonu çalışanların salgın hastalıklardan korunması için oldukça önemlidir. Tüm dünyayı ele geçiren Korona virüsünün de bu kadar yaygın hale gelmesi iyi hijyen sağlanmamasından kaynaklanmaktadır. Çalışanların ve ofise girip çıkan kişilerin sürekli yaydığı bulaş riskini minimum düzeye indirmek gerektiğinde mutlaka etkin bir dezenfektan kullanarak mekanı belirli aralıklarla temizlemelisiniz. Ofislerde sadece zemin ve yüzeyler değil makine ve aletlerin de temizlenmesi gerekir. Bu ürünleri de temizlemenizi sağlayacak olan bir dezenfektan gerekebilir. Özellikle tek bir ürün kullanıp etkin bir sonuç alınmasını bekliyorsanız, Sil Süpür tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacaktır. 

Ofis Temizliği ve Dezenfeksiyonu Nasıl Olmalı?

Ofis temizliği ve dezenfeksiyonun başarılı olması için düzenli olarak yapılması gerekir. Dezenfektanları ortak kullanılan tüm yüzey ve zeminlerde uygulayabilirsiniz. Ayrıca ofis malzemeleri, aletler, kullanılan malzemeler, tuvalet ve yemekhane kısımlarında bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Sonrasındaysa çalışanlar kendi hijyenine de dikkat ederek, uzun süre steril mekan sağlanmaktadır. Ofis temizliği dezenfektanı olarak da tercih edeceğiniz ürünlerimizin yanı sıra alkolsüz el hijyen ürünlerini de kullanımınıza sunuyoruz. Metalik yapısı nedeniyle suda çözünmeyen gümüş destekleriyle kalıcılık oranı en üst düzeyde olur. Laboratuar sonuçlarıyla kalıcılığı da İspatlanan ürün birçok ofis için avantajlı bir hijyen aracıdır. 

Sil Süpür ile Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Sil Süpür deneyimli,  eğitimli ve sağlık kontrollerinden geçmiş kadrolarıyla ofis temizlik hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra tüm hizmet alanlarında da dezenfeksiyon hizmeti verilmektedir. Bu ikili artık vazgeçilmez bir bütündür. Özellikle kalabalık çalışma alanlarında temizlik sonrası atmosferiniz ve erişilemeyen alanlar için periyodik dezenfeksiyon yapılmalıdır. Bu hizmet bütünü pandemi dönemlerinde hayati önem taşımaktadır.


Temizlikçi Ol