Pandemi Döneminde Ofis Yaşamı

Kovid-19 Korona virüsü ülkemizde baş gösterdiğinden bu yana çalışma ve günlük hayatımız kaygı içerisinde geçmektedir. Bu süreçte hayatımızda kaçınılmaz bir gerçek önem kazandı; "hijyen". Kişisel hijyenimizi sağlarken çevremizdeki diğer kişilerden bize gelebilecek tehditlere karşı da ortam dezenfeksiyonu kaçınılmaz oldu. Son günlerde anlamış olduk ki bu bir yekün savaş. Maske, mesafe ve hijyen her alanda ve ortamda uygulamamız gereken en büyük kalkan. 


Peki hijyen nasıl sağlanır?

Hijyen mikroorganizmalara karşı aldığımız önlemler bütünüdür. Ellerimizi sabunlarız, çamaşırlarımızı ve bulaşıklarımızı yıkarız, yerlerimizi sileriz peki bu alanlar dışında ne yapabiliriz?
Tabi ki "Dezenfeksiyon"

Ofisinizde çalışma arkadaşlarınızın ellediği kapı kolları, konuştuğu telefon, kullandığı lavabo, öksürdüğü yada soluduğu atmosferiniz sizin için ne kadar güvenli?
Her temas alanı bir tehdit unsurudur. Günümüzde göremediğiniz,erişemediğiniz ve es geçtiğiniz bu alanlar için tek savunma gücü vardır o da dezenfeksiyondur.
Tüm dünyada güvenirliği bilinen ve teknolojisiyle uzun süre virüslere karşı kalkan görevi gören "Nano Gümüş Dezenfeksiyon" toplu alanlar için uygulanan en güvenilir yöntemdir.
Özellikle kalabalık çalışma ortamlarında bu tip uygulamaların yapılması bulaş riskini azaltacak, sağlıklı ve güvenli çalışma alanları sunacaktır.
 


Temizlikçi Ol