Su Depo ve Tesisatının Temizliği

Su depoları ve tesisatlarının temizliği için kullanacağınız Silperox ile aradığınız hijyen çok yakınınızda!

Güvenle temizlik yapmak ve hijyeni her yerde bulmak için su depo ve tesisatının temizliğinde Silperox ile güvenle kullanılabilir. Geniş spektrumlu bir dezenfektan olan bu ürünle güvenli bir temizliğin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Her yerde konforlu bir temizlik elde etmek için kullanılan ürün, içilebilir ve kullanım suyu olarak tercih edilen su depolarının ve tesisatların temizliğinde de güvenle tercih edilebilir. Canlılara ve doğaya zarar vermeyen bu ürünün içindeki gümüş, asırlardır temizlik için güvenle kullanılan bir seçenek olmuştur. İçme suyu depoları başta olmak üzere tesisat ve kullanım sularının temizlenmesinde de bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Depolarınızı iyice temizlemeniz gerektiğinde güvenilir bir dezenfektan çözümüne ulaşmak için Sliperox ürününü kullanabilirsiniz. 

Silperox İle Depolar Nasıl Temizleniyor? 

Genelde dozaj pompası kullanılarak temizlenen bu ürünler ton başına 50 ml kullanılarak sulandırılır. Böylece sistemin temizliği sağlanır. Atık su sistemlerinde de aynı şekilde dozaj pompası kullanılarak temizlik yapılır. Ancak burada kullanılacak olan miktar 100 ml’dir. 

Sisleme yöntemiyle depo temizliği yapılırken havalandırma üniteleri ve kanallarda da otomatik olan bu yöntemle uygulama yapılır. %0.25’lik bir oranla gerçekleştirilen karışımdan güvenilir sonuç elde etmek için aylık temizliklerin aksatılmaması ve işi uzmanına yaptırmanız daha uygun olacaktır.  

Silperox Kullanmanın Avantajları 

Silperox kullanılarak yapılan depo temizliğinin birçok avantajı vardır. Bunlardan bahsedecek olursak:

  • Düşük dozlarda dahi yüksek etkiler sağlaması
  • Az zamanda temizliğin etkin bir şekilde yapılması
  • Hızlı bir etkinin gözlenmesi
  • Leke bırakmayan bir temizlik sağlanması
  • Zararlı dumanlar yaymamak
  • Kolay kullanım imkanının olması
  • Kullanıcı dostu olması
  • Nematisit, virusit, sporisidal, bakterist ve fungisit özelliklere sahiptir. 

Uygulama alanlarının çok geniş olması ve ihtiyaç duyulan özelliklerde ortama zarar vermeyecek bir etki göstermesi birçok iç mekan için ideal bir sonuç alınmasını sağlamıştır. 

Su deposu dezenfeksiyonu gibi ihtiyaçlarda en güvenilir sonuçların alınması için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Alanında deneyimli olan uzmanların yapacağı dezenfeksiyon işlemleriyle aradığınız konforu kısa sürede bulacaksınız. 


Temizlikçi Ol