Temizlik Hizmeti Fiyatları

Güncel temizlik şirketi fiyatları

Ev ya da ofis için, bir temizlik şirketinden hizmet almak istendiğinde güvenilir olmasının yanı sıra temizlik fiyatları da kuşkusuz bütçemiz için önemlidir.

Temizlik şirketi fiyatlarında temizlik şirketinin ev temizliği fiyatları, ofis temizliği fiyatları, cam temizliği fiyatları, villa temizliği fiyatları, inşaat sonrası temizliği fiyatları... birçok hizmete göre değişkenlik gösteriyor. İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa  ve İzmir gibi büyük şehirlerde de temizlik şirketlerinin fiyatları diğer illere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ulaşım ve diğer maliyet unsurları fiyatları etkileyebilmektedir.

Tüm nedenlere bağlı olarak kişilerin temizlik talebi de değişkenlik göstermektedir. Hizmet alanının büyüklüğüne göre değil talep edilen süreye yani temizlik saatine göre ücretleme en çok tercih edilen yöntemdir. Çünkü büyük mekanların kısa süreli temizliğe ihtiyacı olduğu gibi küçük alanlarında yüksek temizlik süresine ihtiyacı olabilmektedir.


Temizlik şirketi fiyatları nasıl alınır?
Temizlik konusunda profesyonel bir hizmet almak isteyenler, çoğunlukla temizlik platformunu tercih etmektedir. Böylelikle hem ücret bilgisine hem de hizmeti ispatlanmış temizlikçiye kolaylıkla ulaşılabilmketedir. Bu anlamda temizlik şirketlerinden fiyat ve hizmet alma gibi zorlu süreci Sil Süpür Temizlik kolaylaştırmaktadır.

Platforma web sitesi ya da Sil Süpür Temizlik mobil uygulaması üzerinden giriş yapılır. İl ve ilçe bilgisi seçilir, talep süresi belirtilir ve fiyat bilgisine ulaşılır. Uygun bulunursa ödeme aşamasına geçilir ve rezervasyon tamamlanır. Bu kadar kolay!


Profesyonel temizlik hizmeti almanın en hızlı ve en güvenilir yolu Sil Süpür!


● 1+0 ev temizliği fiyatları 
● 1+1 ev temizliği fiyatları 
● 2+1 ev temizliği fiyatları 
● 3+1 ev temizliği fiyatları 
● 4+1 ev temizliği fiyatları


 


Temizlikçi Ol