Ofis Temizliği ve Dezenfeksiyonu Sizin İçin Neden Önemli?

Hepimizin bildiği bir atasözü vardır. Aslan yattığı yerden belli olur. Ofislerimiz ve iş yerlerimiz bizim için bir vitrindir. Ofisimize gelen müşteriler için ofisimizin görünüşü  ve dezenfekte edilmekte oldugu bilgisi müşteriler ve bizim için çok büyük önem taşır. Düzenli ve temiz  ve hijyenik  yapıda bir ofis  güzel bir ilk intiba bırakmak,bizim için olmazsa olmazlardandır.

Günümüz dünyasında hayatlarımızın büyük bir kısmını ofislerde ve iş yerlerimizde geçiriyoruz. Çalışma ortamımızın hijyenik ve temiz olması, hem ruh sağlığımızı hem de beden sağlığımızı doğrudan etkiler.Bu da bizim daha motive olarak iş yerimize gelmemizi sağlar. bunun icin temizlikle birlikte dezenfektasyonda zorunluluktur.

Günün minumum 8 saatini geçirdiğimiz ofislerimizin, çalışma yaparken göze hoş gelen bakterisiz oldugu bilinen  bir ortam  ve hava olması, temiz ve hijyenik olması yani içimize sinerek çalışmamız, motivasyon arttırır. Sabah iş başı yapan  elemanlarınız işletmelerinin düzenli ve hijyenik  olmasını ister. Motivasyonu artmış çalışanların verimliliği ve çalışma azmi artarken aynı zamanda hastalanma oranı çok düşer. Düzenli temizlik ve dezenfektasyon  yapılan ofislerde kir, mikrop  bakteri,virüs ve pislik barınmaz.

Evimiz kadar önemli olan ofisler ve iş yerlerimizde belki de evimizden daha fazla vakit harcıyoruz. Bu sebeple temiz, ferah  ve dezenfekte edilerek hijenik hale getirilen  bir ofis için temizlik çalışmaları yapılırken şu kurallara oymamız gerekir:
1- Sağdan sola doğru temizlik işlemi yapmak.
2- Yukarıdan aşağıya doğru temizlik işlemi yapmak.
3- Temizden kirliye doğru temizleyerek ortamı daha hiyenik hale getirmek.
4- Temizlik sonrası dezenfekte edilmesi


Temizlikçi Ol