Ofis Temizliği ve Dezenfeksiyon

Temizlik: Ofis temizliğinde gıda artıkları, çamur ve pislikler ile temas eden alet ekipman ve çeşitli yüzeydeki kir ve gıda artıklarının uzaklaştırılması ve bunların mikroorganizmalar için çoğalma ortamı şeklinde dönüşmesinin önlenmesine temizlik denir.

Temizlik işleminde gözle görülen kirler kadar gözle görülemeyen sağlığınızı ve mutlu olmanızı etkileyen mikroorganizmaların da büyük bölümünün temizlenmesini ve uzaklaştırılmasını sağlar.

Dezenfeksiyon ise: Temizlik aşamasından sonra ortamdaki mikroorganizmaların tümünün öldürülmesi ya da zararlı etkeni yapmayacak en düşük düzeye indirilme işlemidir.

Temizlik alanında bulundukları mikroorganizmaların büyük bir kısmı, suyla birlikte daha geniş bir yüzeye yayılma olanağı bulabilmekte ve bu yeni ortamda üreyerek bir sonraki üretimde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Bu da sizin ve ofisinizin için sağlıksız bir ortama yol açar. Bu nedenle işletmede yapılacak temizliği mutlaka uygun bir dezenfeksiyon işlemi izlemelidir ki mutlu bi ofis olarak size bu titiz ve hijyen konusunda güvenilir olduğumuzu bir kez daha hatırlatma istediği duyuyoruz. Ofis temizliğimizde günlük, haftalık veya aylık periyotlar olarak uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla size en uygun en güvenilir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Böylece sizde personelinizin çalışma ortamında verimlilik sağlarsınız. Bunların yanı sıra çalışma alanında görselliğini olduğundan daha güzel hale getirerek estetik kazandıracak ve gelen misafir ve müşterilerinize karşı ofisinizin hoş bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak. Sizlerin müşterileriniz karşısında hem ofisinizin hem de markanızın saygınlığını artırması için .com.tr olarak elimizden geleni yapıyor olacağız.


Temizlikçi Ol