Neden Ofis Temizliği ve Dezenfeksiyonunda Öncü Firmayız?

Sil Süpür olarak kalabalıkların temizliği olarak nitelendirdiğimiz ofis temizliği ve dezenfeksiyonunun önemini fark etmiş durumdayız. Çalışanların motivasyonun önemini anlamış ve ihtiyaçlarını tespit etmiş durumdayız.

Hem tecrübeli ekibiyle hem de temizlik  ve dezenfektasyon yöntemleriyle, ofis temizliği ve dezenfektasyonunda  size en özel hizmetleri sunmaya aday olup, çalışma mekânlarında yapılan dokunuşla, bu mekânların çok daha sağlıklı ve çalışabilir alan olmasına yardımcı olmaktayız.

Sil Süpür, firmaların ihtiyacını tespit ederek onların taleplerini karşılayabilecek deneyimli ve güvenilir kadrolarımızla hizmet vermekteyiz.
Firmaların talabine yönelik belli gün ve saatte olduğu gibi tam gün ve düzenli  dezenfektasyon  personeli de tedarik edilmektedir. Özellikle çalışanlarımızın eğitimi konusuna da büyük önem vermekteyiz.
Türkiye'de ofis temizlik ve dezenfeksiyon  şirketlerinden biri olarak hali hazırda hizmet verdiğimiz yüksek referanslı ulusal ve uluslararası bir çok firma yer almaktadır.


Temizlikçi Ol