Hijyenik bir ofis İçin Her Zaman En İyisini Düşünüyoruz.

Dezenfekte edilmiş hijyenik  bir ortamda çalışmak her zaman her çalışanın isteğidir. Ofis ortamında en başta dikkat edilen etkenlerin içinde en önemlisi ofis  dezenfektasyonu ve temizliği ile oluşturulmuş sağlıklı ofis ortamıdır. Çalışma performansını üst düzey olması gerekirken fakat çalışma performansını düşüren ve etkileyen en önemli unsurlardan biri ortamın düzeni ve dezenfekte edilmiş  olmasıdır. Ofis temizliğinde iyi bir temizlik için dezenfektasyon dahil  tüm ayrıntılar hemen hemen çok önemlidir ve masa ayaklarından, havalandırma cihazlarına, prizler ve en ince noktalara kadar dezenfekte edilmeli ve  temizlenmelidir. Çalışma alanınızdan öte de çalışırken kullandığınız elektronik cihazlar ve diğer tüm çalışma ekipmanlarınızın etkilenmeden dezenfektasyon ve  temizleme işlemi gerçekleştirilmeli ve cihazların zarar görmeden temizlenmesi  ve dezenfektasyonu sağlanmalıdır. Sil Süpür ofis her zaman sizleri üst seviyeye güvenli bir calışma ortamına  getirecektir.

Ofis Temizliğinin ve Dezenfektasyonunun  Önemli Noktaları


Havalandırma alanlarının temizliği dezenfektasyonu, klima filtrelerinin temizliği ve dezenfektasyonu, mobilyaların temizlenmesi ve dezenfektasyonu, masa ve sandalyelerin temizlenmesi ve dezenfektasyonu  başlıca  noktalardır. Daha sonra Mutfak temizliği ve dezenfektasyonu , tuvalet ve lavabo temizliği ve dezenfektasyonu göz alıcı noktalardandır. Son işlemde yerlerin temizlenmesi  ve dezenfektasyonu gelir.

Ofis Temizliği ve dezenfektasyonu Hizmetleri


Ofis temizliği hizmeti  ve dezenfektasyonu satın almak istiyorsanız, biz silsupur  ekibi olarak her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz. Başarılı ekiplerimiz ile her zaman güven ve kaliteli hizmet sunuyoruz. İstediğiniz vakitlerde temizlik ve dezenfektasyon  hizmet sağlıyor. Haftalık veya aylık temizlik ve dezenfektasyon  hizmetlerimizden yararlanabilir, dilerseniz günlük temizlik ve dezenfektasyon  hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Zaman aralığı satın alma fikrini gerçekleştirerek, ofis temizliği ve dezenfektasyonunda  yeni bir döneme başladık. Temizlik ve dezenfektast-yon alanlarında  sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz...


Temizlikçi Ol