Ev, Ofis ve Araçlarda Korona Virüs Temizliği Nasıl Yapılır?

Korona virüs hayatımıza dahil olduğundan beri ev, ofis ve araçlarda korona virüs temizliği konusu da gündeme gelmeye başladı.

Ev, ofis ve en önemlisi de araçlarda korona virüs temizliği son derece dikkat çekici olmaya başladı. Özellikle işe hususi aracıyla gitmeye devam eden kişilerin, taksicilerin ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarının düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Bu temizlik sürecinde etkin dezenfektanlar kullanılmazsa sonuç pek de iç açıcı olmuyor. Bu yüzden hem doğaya dost hem de etkin bir dezenfektan kullanılarak çözüm sağlanıyor.

Temizliğin etkin bir şekilde yapılmasını sağlayan Silperox ile aradığınız hijyeni en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Güvenli bir kullanım imkanı sağlayan ve ihtiyaç duyduğunuz her an küçük bir miktarla bile çok etkin sonuç alabilirsiniz. Araçlar için son derece önemli olan hijyende birçok farklı uygulama şekliyle Silperox kullanabilirsiniz.

Araçlarda Korona Dezenfeksiyonu

Araçlarda kullanılan çok sayıda dezenfeksiyon yöntemi bu tür hastalık bulaşma riski taşıyan durumlarda işe yaramaz. Bu yüzden etkin bir dezenfeksiyon uygulaması yapılarak temizliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmalıdır. Araç içi dezenfeksiyon işlemlerinin yapıldığı yerlerde genelde spreyleme ve sisleme yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemler kullanılarak başarılı sonuçların alındığı Silperox uygulaması korona virüs için en etkin dezenfeksiyon uygulamaları arasındadır. Korona virüsü için son derece önemli olan bu uygulamalar dezenfeksiyon işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Toplu taşıma araçları ve özel araçlarınız için uygulanan dezenfeksiyon işlemleri yoğun insan sirkülasyonu varsa günlük, yoksa haftalık olarak yapılabilir. Temizliğin en iyi şekilde yapılacağı araçlarınız için doğru uygulamaların gerçekleşmesi son derece önemlidir. Özellikle bulaşıcı hastalıkların kol gezdiği bu dönemde hijyeni sağlamak oldukça önemli bir aşamadır.  Temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleri veren Sil Süpür  ailesinin uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Silperox’un Koronayla Savaşı

Silperox içeriğindeki gümüşler nedeniyle dezenfeksiyon işleminin tutulumunu sağlar. Bu şekilde dezenfekte işlemi uzun süre kalıcılığını korumuş olur. Silperox ile araç içi dezenfeksiyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi hem rahat hem de oldukça güvenlidir. Düzenli aralıklarla temizlenen aracınızda güvenle yolcu taşıma imkanına ulaşabilirsiniz.


Temizlikçi Ol