1+0 Ev Temi̇zli̇ği̇

Evinizin büyüklüğüne göre personellerimizi göndererek evinizi çok kısa sürede temizliyoruz. Boş 1+0 ev temizliği için temizlik malzemelerimizi biz getiriyoruz. Temizlik kovası, microfiber bez, elektrik süpürgesi, tabure, eldiven ve cam aleti gibi çeşitli ekipmanlarla beraber profesyonel bir şekilde evlerinizi temizliyoruz.

 

 Temizlik için fiyatları evin metrekare büyüklüğü ve oda sayacı ile beraber değerlendirerek fiyat politikası oluşturuyoruz. Evin büyüklüğü önemli bir ölçüde fiyatları değiştirir. Eşyasız ev ortamının temizliği daha kolay ve pratik bir şekilde halledilebilir. Bunun için sizlere daha uygun fiyat çıkarıyoruz.

 

 İnşaat sonrasındaki temizlik oldukça zor olduğu için fiyatları da artmaktadır. Normal ev temizliği ise uygun olacak şekilde fiyatlandırıyoruz. 1+0 evler diğer evlere göre oda bakımından az olduğu için bir günü tam doldurmadan bile temizliği hızlı bir şekilde yapıyoruz.

 

 Hizmet kalitesiyle beraber profesyonel temizlik firması olan Silsupur olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir temizlik şirketiyiz. Beklentilerinizi büyük bir ölçüde karşılıyoruz. Evinizin hiçbir yerine zarar vermeden evlerinize pırıl pırıl olacak şekilde bırakıyoruz. Bizlere arayarak fiyat bilgisi öğrenebilir ve evinizi emanet edebilirsiniz.


Temizlikçi Ol