Temizliğin Keyfini Sür

Ev Temizliği Ofis Temizliği
Silsupur | Temizlikte Çözüm Ortağınız

Var olan temizlik platformlarının çok ötesinde…

Sil Süpür bölgenizdeki en deneyimli temizlik çalışanından hizmet almanızı sağlayan ödüllü bir temizlik platformudur. Ofis, kurumsal ve ev temizlik taleplerinde saat bazlı temizlik hizmeti sağlayıcısıdır.

Temizlik ihtiyaçlarınızı sadeleşmiş, pratik ve profesyonel yöntemlerle çözüyoruz.

En titiz, en güvenilir, en pratik ve en sempatik temizlik çalışanları özenle ve referansla kadrolarımıza dahil oluyor. O ekstra, bu ekstra demeden rezervasyon süresinde mekanlarınız Sil Süpür farkıyla temizleniyor.

Kolay Hizmet Seçin

Kapı kapı gezip, onu bunu arayıp temizliğe kim gelecek sorusuna ve sorununa son! Türkiye’nin en başarılı, referansları yüksek ve güvenilir temizlik çalışanları bir tık yakınında. Hizmetini, süreni seç ve temizlet.

Kolay Hizmet Seçin
Zaman Kazanın

Zaman Kazanın

Süper temizlik hizmeti almak için sadece 15 saniye ayırın. Web ya da mobil uygulamadan rezervasyonunu yap. Dilersen müşteri temsilcimizden destek al.

Güvenli Ödeme Yapın

Kredi Kartı, Sanal Kart ya da Debit Kart kullanılarak İyzico güvencesinde korumalı alışveriş yapılır.

Güvenli Ödeme Yapın

Sıkça Sorulan Sorular

Si̇l Süpür Nasıl Çalışır?

Sil Süpür tüm Türkiye'de hizmet veren, ödüllü bir temizlik rezervasyonu platformudur.Bölgenizdeki en yakın ve başarılı temizlik çalışanlarından hizmet almanızı sağlar. Hizmet almak isteyen rezervasyon oluşturur. Hizmet veren de mobil uygulamadan kendine en uygun işi seçer. Platform da hizmet sahiplenme ve hizmet tamamlanma aşamasındaki süreçleri takip eder. Hizmeti ve ödeme sistemlerini güvence altına alır. Sil Süpür şeffaf bir platformdur, örtülü ifadelerle yanıltıcı hizmet vermemektedir. Tüm bilgiler web sitesi ana sayfasında, mobil uygulamada ve sözleşmelerde deşifre edilmiştir. Web sitemiz ya da “Sil Süpür Temizlik” mobil uygulamamız üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.
Çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.
0850 532 52 82

Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Ödemelerimiz hizmet öncesinde alınmaktadır.

Online rezervasyon aşamasında ödeme yapılabilmektedir. 
Silsüpür Temizlik Ve Hizmet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti
IBAN: TR68 0011 1000 0000 0084 3731 82
Banka adı: QNB Finansbank
Aşağıdaki linkten de manuel kredi kartıyla ödeme yapılabilmektedir.

https://silsupur.com.tr/tr/manuel-odeme
 

Neden Temi̇zli̇k Platformundan Hi̇zmet Almalı?

Hizmet alan ve hizmet veren arasındaki disiplinleri temizlik platformları sağlamaktadır. Bu nedenle bireysel değil, kurumsal anlayışla hizmet talep edilmektedir. Hizmet alanlar; hizmeti kanıtlanmış, belirli standartlarda ve denetlenebilir hizmet almayı tercih etmektedir. Hizmet verenler de temizlik ücretini zamanında ve eksiksiz alma, hizmette saat aşımı ve düzenli iş sahiplenebilme gibi kaygılar taşımaktadır. Sil Süpür ise tüm bu sorunları ortadan kaldırarak çağrı merkezi desteği ile standartları çok yüksek hizmet sağlamaktadır.

Temi̇zli̇ğe Neler Dahi̇l?

Temizlikte herkes için sağlık ve güvenlik önemlidir. Çalışanın sağlığını ve güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek tüm temizlik talepleri karşılanabilmektedir. Camları dışarıdan silmek için sarkma olmamaktadır. Uygun bir aparat temin edilip dış cam temizliği içeriden erişilerek yapılabilmektedir.

İşler Yeti̇şi̇r Mi̇?

Sil Süpür hiçbir temizlik alanına yetişme garantisi verememektedir. Her evin ihtiyacı farklıdır ve bunu en iyi hizmet alan kişiler ihtiyaçlarını tespit edebilmektedir. Talepler ve beklentiler de değişkenlik göstermektedir. Sil Süpür olarak çalışma süresi 8 saatlik yasal sınırların üstüne çıkmaması gerektiğini öngörmektedir. İş yetişmedi diye 10 saate varan geç saatlerde çıkış sağlanan işleri kabul etmemektedir. Temizlikçinin performansının üstünde bir talep ve ulaşım sorunları oluşabilmektedir. Yoğun kirli ya da büyük hizmet alanları için kişi sayısını arttırmayı tavsiye etmekteyiz

Ben Hi̇zmet Alanında Bulunmayacağım Temi̇zli̇k Çalışanı Gelebi̇li̇r Mi̇?

Uppps sizin olmadığınız yerde biz de yokuz!
Sizlerin kontrolünde olmadığı hizmet alanlarına temizlikçi yönlendirmesi yapılamamaktadır. Temizlik çalışanının hizmetinden, ürünlerinizin kullanımına kadar birçok konuda güvenilir hizmet almak ve hizmetinizi doğru şekilde yönlendirmek için hizmet alanında bulunmak durumundasınız. Platformumuzun hizmet takibi sorumluluğu bulunmamaktadır. Hatırlatmak isteriz ki sizin bulunmadığınız alanlardaki temizliklerde memnuniyet düşebilmektedir. Sizin hizmet alanınıza ilk kez gelen bir kişinin tüm alanların ihtiyaçlarını belirlemesi ve hakim olması oldukça zordur.

Blog Yazılarımız

Ev Temizliği 1 + 0 Evlerimiz, günün sonunda tertemiz
Ev Temizliği 1 + 0 Evlerimiz, günün sonunda tertemiz
Ev Temizliği 1 + 0 - Evlerimiz, günün sonunda dinlendiğimiz, ailemizle vakit geçirdiğimiz ve kişisel anlarımızı yaşadığımız özel alanlardır.
Sil Süpür ile Aradığın Hizmet Cebinde!

Sil Süpür ile Aradığın Hizmet Cebinde!


Aradığınız hizmete en kısa sürede ulaşmanızın en sade yolu silsupur.com.tr cebinizde de olsun dedik, uygulamamızla hayatınıza kolaylık katmaya geldik. 15 saniye içinde hizmet verenlerle sizleri buluşturan mobil uygulamamızı

indirmek için tıklayınız....
Google Play Store ile Uygulamayı İndir App Store ile Uygulamayı İndir
QR ile Google Play Store dan İndir QR ile App Store dan İndir
Temizlikçi Ol