2+1 Ev Temi̇zli̇ği̇

Ev temizliği konusunda profesyonel hizmet veren firmamız farklı büyükteki mekanlar için en iyi çalışmayı gerçekleştirmektedir. İhtiyaçları karşılayan profesyonel temizlik firması olan firmamız hem güvenilir hem de garantili hizmet vermektedir.

 

 2+1 ev temizliği ile evin tüm alanları tertemiz yapılır. Üstelik yaşam alanlarının konforlu hale getirilmesi ile kaliteli temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Son zamanların en hijyenik temizlik malzemeleri ile evin tüm bölgelerinde detaylı temizlik yapılır.

 

 Profesyonel ekibimiz temizlik konusunda uzman şekilde faaliyet göstermektedir. Tamamı birinci sınıf malzeme kullanımı ile yapılan temizlikler için müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Ev oda, salon, mutfak ve banyolar olmak üzere yaşam alanlarının her biri konforlu ve temiz görünüm kazanmaktadır.

 

 Yeni taşınan kişiler için hem yerleşme hem de inşaat temizliği yapılmaktadır. Bu sayede ev içerisindeki yerleşme hızı da artmaktadır. Hizmetlerimizin tamamı için Silsupur.com.tr adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 Zamanın en başarılı ve hijyenik temizlik çalışmaları da firmamız tarafından verilmektedir. Kaliteli temizlik ile ev hem mis gibi kokmakta hem de yüzeylerde bulunan bakterilerin tamamı ev içinden detaylıca arındırılmaktadır.


Temizlikçi Ol