Temizliğin Keyfini Sür
7 Yılda 150 binden fazla temizlik
Silsupur | Temizlikte Çözüm Ortağınız
Var olan temizlik platformlarının çok ötesinde…

Sil Süpür bölgenizdeki en deneyimli temizlik çalışanından hizmet almanızı sağlayan ödüllü bir temizlik platformudur. Ofis, kurumsal ve ev temizlik taleplerinde saat bazlı temizlik hizmeti sağlayıcısıdır.

Temizlik ihtiyaçlarınızı sadeleşmiş, pratik ve profesyonel yöntemlerle çözüyoruz.

En titiz, en güvenilir, en pratik ve en sempatik temizlik çalışanları özenle ve referansla kadrolarımıza dahil oluyor. O ekstra, bu ekstra demeden rezervasyon süresinde mekanlarınız Sil Süpür farkıyla temizleniyor.

Kolay Hizmet Seçin

Kapı kapı gezip, onu bunu arayıp temizliğe kim gelecek sorusuna ve sorununa son! Türkiye’nin en başarılı, referansları yüksek ve güvenilir temizlik çalışanları bir tık yakınında. Hizmetini, süreni seç ve temizlet.

Zaman Kazanın

Süper temizlik hizmeti almak için sadece 15 saniye ayırın. Web ya da mobil uygulamadan rezervasyonunu yap. Dilersen müşteri temsilcimizden destek al.

Güvenli Ödeme Yapın

Kredi Kartı, Sanal Kart ya da Debit Kart kullanılarak İyzico güvencesinde korumalı alışveriş yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular
Çalışanlar Sizin Personeliniz Mi?
Sil Süpür günlük rezervasyon alarak üye temizlik çalışanları ile temizlik hizmeti almak isteyen kişileri buluşturan, iletişim kurmasını sağlayan bir platformdur. Herhangi bir şekilde işin sahibi ya da sağlayıcısı değildir. Hizmet verenler ile aralarında herhangi bir işçi işveren ilişkisi bulunmamaktadır.
Satın Aldığım Süre İçinde Hangi Temizlik İşlerini Yaptırabilirim?
Riskli alan temizliği, elle yer ve duvar silme, ağır eşya kaldırma ve taşıma haricinde almış olduğunuz saat süresini istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Satın Aldığım Temizlikten Memnun Kalmazsam Ne Yapabilirim?
Sil Süpür yüksek memnuniyetli bir platformdur.
Temizlik hizmetimizde telafi yoktur. Yarım gün ve tam gün olarak hizmet verilmektedir ve işlerin yetişme garantisi tarafımızca verilememektedir. Sizin talep ettiğiniz süre içerisinde sizin ön gördüğünüz saat dilimi kadar hizmet verilmektedir. Tam gün sizin kontrolünüzde gerçekleşen hizmetler tamamlanmış kabul edilir. Ücret iadesi ya da telafi bulunmamaktadır. 2 kişilik hizmet alanında bir kişi olarak hizmet talebinde bulunulması ve iş yetişmeme durumunda her hangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir. Tüm çalışanlar ortalama aynı sürat ve hizmet tekniği izlemektedir. Aynı çalışma alanında 2 farklı çalışanın tam gün hizmet süre farkı en fazla 20 dakika olmaktadır. Fakat çalışanın hizmetinden memnun kalmayacağınızı fark ettiğiniz takdirde ilk yarım saat dilimindeki iptaller işleme alınmaktadır.
0-4 Saate kadar yarım gün, 4-8 Saat arası tam gündür. İş onaylanır ve çıkış sağlanır.
Blog Yazılarımız
2023-05-22 21:39:42
Sil Süpür Kurumsal Temizlikte Lider
Kurumsal firmaların temizlikte bir numaralı tercihi.
2023-05-22 21:39:42
Detay Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?
Mutfak temizliği gözünde büyüyenler için ...
2023-05-22 21:39:42
Ofis Ve Kurumsal Temizlikte Lideriz
Ofis temizliği, kurumsal temizlik, büro temizliği, şirket temizliği ve firma temizliğinde Sil Süpür günlük ya da düzenli temizlik hizmeti vermektedir.
Sil Süpür ile Aradığın Hizmet
Cebinde!

Aradığınız hizmete en kısa sürede ulaşmanızın en sade yolu silsupur.com.tr cebinizde de olsun dedik, uygulamamızla hayatınıza kolaylık katmaya geldik. 15 saniye içinde hizmet verenlerle sizleri buluşturan mobil uygulamamızı

indirmek için tıklayınız....

Temizlikçi Ol